Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica Aparecida van 15 m² is gelegen binnen 10 minuten te voet van Kennedy plein en op maar 1 km afstand van Basiliek Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida. Het appartement biedt voldoende ruimte voor het ontvangen van 10 personen in 3 slaapkamers.
De Passarela da Fé ligt binnen 25 minuten wandelen van het 2-badkamer appartement.
In Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er handdoeken beschikbaar.
Het appartement is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De accommodatie is op een klein stukje lopen van het kabelbaanstation Estacao Feira. Deze accommodatie biedt ook kitchenette op het balkon.
- Locale bezienswaardigheiden
- Matriz Basilica Nossa Senhora da Conceicao Aparecida650 m
- Igreja de São Benedito250 m
- Old Basilica of Our Lady Aparecida700 m
- Basiliek Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida500 m
- Sala das Promessas700 m
- Dr. Benedito Meireles plein250 m
- Professor Jose Luiz Pasin Municipal Museum300 m
- Pendiao stadion650 m
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos84 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica?
De prijs van het boeken van Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica is $87. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica?
Apartamento Para 10 Pessoas Proximo A Basilica bestaat uit 15 vierkante meters.